Firma Elemont s.r.o. působí na trhu servisních činností pro zvedací zařízení od roku 1993. Sídlo firmy se nachází nedaleko Olomouce v obci Liboš. Působnost firmy je po celé ČR. Našimi největšími zákazníky jsou FERONA a.s. a Voest Alpine Stahlhandel.

Jsme smluvním servisním partnerem firmy ING.VOITH-TRAUN-AUSTRIA (http://www.voith.at) výrobce mostových jeřábů, ocelových konstrukcí a prostředků manipulační techniky, jako jsou například zakladačové skladové systémy a magnetová zařízení. Současně naše firma provádí servis techniky, která souvisí se zvedacími zařízeními jako jsou například montáže a dodávky dálkových ovládání
HBC-radiomatic GmbH, Crailsheim - Německo (http://www.hbc-radiomatic.com). Dalším souvisejícím oborem činnosti je modernizace a rekonstrukce zvedacích zařízení, kdy jsou na zvedací zařízení instalovany prostředky současné manipulační techniky jako jsou frekvenční regulace všech pohybů jeřábů, magnetová zařízení,vážící zařízení... U zákazníka tak dochází při relativně nízkých nákladech ke zvýšení užitné hodnoty stávajících zvedacích zařízení a snížení následných nákladů na údržbu. Při instalaci dálkového ovládání dochází u zákazníka k úspoře pracovních sil. V neposlední řadě se pak firma zabývá dodávkami válečkových tratí a odměřovacích zařízení pro manipulaci s hutním materiálem.

Za dobu činnosti firmy byly realizovány stovky zakázek a s našimi dodávkami je možné se setkat nejen v rámci výše uvedených nejvýznamnějších zákazníků.

Ing.Milan Kočí
jednatel


Zpět na titulní stranu